ZADBAJ O WYGLĄD SWOJEGO AUTA

Jak Cię widzą tak Cię piszą!

MYJNIA MotoEwolucja ZAPRASZA

Myjnia samochodowa – Wawer

Sposób, w jaki postrzegamy kierowcę, w dużej mierze zależy od wizualnego wyglądu auta. Aby zadbać o jego zewnętrzne aspekty wizualne, warto zdecydować się na profesjonalne, kompleksowe czyszczenie w atrakcyjnej cenie.

Do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie, dobierając najbardziej odpowiednie środki czyszczące. Obsługa z wieloletnim doświadczeniem fachowo doradzi oraz zrealizuje szereg usług, jakie oferuje nasza myjnia samochodowa w dzielnicy Wawer, m.in. usunięcie brudu z nadwozia czy dokładne wyczyszczenie szyb oraz progów.

Kompleksowo i profesjonalnie

Choć umycie pojazdu może wydawać się wyjątkowo prostą czynnością, po skorzystaniu z profesjonalnej usługi czyszczenia auta, raz na zawsze zmienisz zdanie o miejscach takich, jak znajdująca się w MotoEwolucji myjnia samochodowa na terenie dzielnicy Wawer. Potwierdzeniem najwyższej jakości jest liczba stałych odbiorców, zarówno indywidualnych, jak również korporacyjnych, którzy od lat regularnie powierzają umycia auta naszej firmie.

Dlaczego warto do nas przyjechać?

Pośród szerokiego wachlarza myjni samochodowych znajdujących się na terenie Warszawy, ciężko jest znaleźć tę, która spełni wszystkie nasze oczekiwania, przy okazji zachwycając swoją niską, uczciwą ceną. Wiele miejsc zajmujących się myciem aut, robi to ekspresowo za pomocą najtańszych kosmetyków – to najprostsza droga do zniszczenia lakieru pojazdu. Nasza myjnia samochodowa w dzielnicy Wawer posiada grono wyszkolonych pracowników, którzy w swej codziennej pracy korzystają z najbardziej wyspecjalizowanej chemii do pielęgnacji aut. Posiadamy jedynie certyfikowane środki, zapewniające najlepsze rezultaty oraz eliminujące konieczność stosowania autokosmetyków od innych producentów. Użycie tak niezawodnych produktów gwarantuje, że zarówno karoseria, nadwozie, jak również każdy inny element pojazdu, zacznie lśnić czystością.

Właścicieli aut informujemy o specyfice wszystkich wykonywanych czynności, aby mieli pewność, iż samochody trafiły w najlepsze ręce. Tak kompleksowe czyszczenie pojazdów pozwala zakochać się w nich na nowo. Profesjonalizm to nie jedyna cecha charakterystyczna dla naszej myjni – kolejną z zalet, jaką możemy się poszczycić, są wyjątkowo atrakcyjne, uczciwe ceny oferowanych usług. Ponadto elastyczne godziny pracy oraz dogodna lokalizacja sprawiają, że z myjni skorzystać mogą nawet najbardziej zabiegane osoby, którym trudno jest znaleźć czas na jeżdżenie po Warszawie w celu umycia samochodu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej myjni znajdującej się w okolicy osiedla Radość, gdzie wysoka jakość wykonywanych usług przeplata się z atrakcyjną ceną oraz fantastycznym rezultatem! Dołącz do grona zadowolonych kierowców, którzy zaufali MotoEwolucji w kwestii estetycznego wyglądu auta. Samochód to wizytówka właściciela – pozwól, aby mówiła o Tobie w samych superlatywach, pozostawiając po sobie jak najlepsze wrażenie.

Cennik myjni samochodowej:

Cennik OSOBOWY MAŁY SUV DUŻY SUV 4X4 VAN 7 os. BUS 9 os.
mycie dwuetapowe metodą na „dwa wiadra” – mycie nadwozia przy użyciu profesjonalnych środków czyszczących i hybrofobowych 50 60 65  od 75
 mycie kompleksowe, tj. mycie karoserii, sprzątanie wnętrza, mycie szyb 110  120 130 150
 mycie kompleksowe z woskowaniem  230  240 250 270
 mycie zewnętrzne DETAILINGOWE karoserii, derionizacja, dekontaminacja nadwozia  250 260  280 300
 usuwanie z karoserii żywicy, asfaltu, betonu, farb i innych substancji od 50  od 50 od 50  od 50
 mycie podwozia wysokociśnieniowe z wykorzystaniem środków aktywnych  90  90 120  150
doczyszczanie felg aluminiowych z demontażem i wyważeniem na nowo (konieczność usunięcia kleju z ciężarków)(do usuwania wykorzystujemy profesjonalne środki o najmocniejszym działaniu posiadające odpowiednie karty charakterystyki) CENY OD ZA KOŁO  60 60 60 60
Close Menu