Geometria kół – Warszawa

Dbanie o odpowiednią geometrię kół w naszym pojeździe to wyjątkowo istotne zadanie. Badanie tego aspektu to jeden z najważniejszych testów układu jezdnego pojazdu. Właściwe ustawienie jest gwarancją bezpiecznej, kontrolowanej jazdy oraz prawidłowego zużywania się opon. Z tego powodu geometria kół powinna być sprawdzana regularnie, niezależnie od tego czy auto poddawane było naprawom. Pod szczególnym nadzorem powinny znaleźć się samochody po reperacji układu kierowniczego czy wymianie sprzęgieł lub łożysk.

Dlaczego geometria kół jest tak istotna?

Bagatelizowanie jakichkolwiek usterek związanych z pojazdem może przynieść opłakane skutki. Nieprawidłowe ustawienie kół sprawia, że kierowca ma o wiele mniejszą kontrolę nad autem. Charakterystyczne w tym wypadku jest tzw. ściąganie samochodu na bok zaraz po puszczeniu kierownicy. Co więcej, nieprawidłowe ustawienie może skończyć się opóźnioną reakcją na ruchy prowadzącego. Jak łatwo się domyślić, przykrym skutkiem takiego zaniedbania może być wpadnięcie w poślizg, a co za tym idzie – niebezpieczny wypadek. Kolejny widoczny symptom staje się nierównomierne zużycie bieżnika, które przyczynia się do znacznego skrócenia żywotności opon.

Te kilka argumentów to wystarczający powód, aby decydować się na kontrolowanie elementu, jakim jest geometria kół, co najmniej raz w roku. W mieście Warszawa najlepiej jest zrobić to na terenie dzielnicy Wawer w warsztacie MotoEwolucja.

Postaw na sprawdzony auto serwis

Zdając sobie sprawę, jak istotne jest bezpieczeństwo podczas jazdy, dokładamy wszelkich starań, aby nasza pomoc przyczyniała się do komfortu kierowców. Regulacje geometrii zawieszenia wykonujemy, korzystając z najbardziej innowacyjnej technologii. Nasze urządzenia posiadają trójwymiarowe matryce i są w stanie wykonywać badanie w wyjątkowo krótkim czasie. Diagnostyka każdorazowo wykonywana jest przez doświadczonych fachowców, którzy posiadają dostęp do danych fabrycznych producenta auta, dotyczących odpowiedniego ustawienia geometrii (zbieżność kół). Próbując samodzielnie wykonać badanie w zaciszu własnego garażu, kierowca nie ma możliwości pozyskać takich danych, co grozi jeszcze gorszym ustawieniem, a w następstwie niespodziewanymi awariami.

Wszystkie wymienione zalety pozwalają nam bez wahania stwierdzić, iż MotoEwolucja oferuje najbardziej profesjonalną usługę, jaką jest geometria kół, na terenie miasta Warszawa. Nigdy nie zapominajmy, że nienaruszona sprawność samochodu to najlepsza gwarancja bezpieczeństwa oraz braku niespodziewanych usterek. Prawidłowa zbieżność kół to także niebywały komfort płynnej jazdy i oszczędność pieniędzy, które pochłonęłyby ewentualne naprawy czy wymiany opon.

Jeśli więc stoisz przed wyborem warsztatu, który w mieście Warszawa zdiagnozuje elementy takie jak geometria kół, wiesz już doskonale na jakie miejsce powinien paść wybór – MotoEwolucja. Gwarantujemy stuprocentową satysfakcję z wykonanych usług oraz uczciwe ceny. Pamiętajmy, że regularnie przeprowadzane badanie to niezastąpione bezpieczeństwo oraz niezaprzeczalny komfort jazdy.

Geometria ZAWIESZENIA HUNTER 3d

Miej wpływ na bezpieczeństwo, ekonomię oraz komfort jazdy – Przyjedź do nas a MotoEwolucja skontroluje i wyreguluje geometrię zawieszenia w Twoim samochodzie

Prawidłowa geometria zapewnia utrzymanie właściwego toru jazdy przy jeździe na wprost oraz powoduje, iż samochód prawidłowo zachowuje się podczas pokonywania zakrętów. Nieprawidłowa geometria jest przyczyną szybszego zużycia opon oraz większego zużycia paliwa w skutek większych oporów toczenia. Samochód jest mniej stabilny na drodze, a więc i mniej bezpieczny. Dlatego odwiedź nas już dziś, a my zadbamy o tak ważny aspekt, jakim jest geometria kół – Warszawa zaprasza!

Cennik usług geometrii:

Kontrola i regulacja zbieżności osi kierowanej od 260 zł 
Close Menu