Przeglądy gwarancyjne

Przegląd gwarancyjny samochodu pomoże uchronić Cię przed wypadkiem! Umów się na rutynową kontrolę stanu technicznego swojego auta!

Dbając o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, należy przynajmniej raz w roku wykonać przegląd samochodu. Tak jak najlepszy sportowiec może doznać kontuzji, tak i nasz pojazd czterokołowy może potrzebować renowacji. Zapięcie pasów nie zapewni całkowitej ochrony, gdy hamulce będą w pełni niesprawne, a stan opon będzie pozostawiał wiele do życzenia.

MotoEwolucja sprawdzi prawidłowe działanie i ustawienie oświetlenia, stan opon, hamulców, amortyzatorów oraz ilość emisji spalin w Twoim pojeździe. Wskażemy również, co należy naprawić na już, a z czym można jeszcze trochę poczekać. Utrzymanie odpowiedniego stanu swojego samochodu pozwoli na pozytywne przejście przeglądu, a co za tym idzie dalsze i efektywne jego użytkowanie.

UWAGA! Cena usługi “Przegląd gwarancyjny samochodu” zawiera także koszt wymiany oleju.

Koszt przeglądu gwarancyjnego uzależniony jest od Marki i modelu samochodu. W cenie tej usługi zawsze znajdują się:

-wymiana wszystkich filtrów wymaganych przez producenta pojazdu

-wymiana oleju silnikowego

-kontrola wszystkich elementów kontrolnych pojazdu wymaganych przez producenta danego samochodu, modelu

-diagnostyka komputerowa

-kontrola akumulatora oraz kontrola obwodu ładowania

Ceny za przeglądy gwarancyjne samochodu w naszym serwisie zaczynają się od 99zł brutto (mały przegląd) np. w Hyundai i30, Opel Corsa, Fiat Punto.

Nie obawiaj się utraty gwarancji!

Wielu kierowców – obawiając się utraty gwarancji – decyduje się na przegląd gwarancyjny w autoryzowanym serwisie (tzw. ASO). Przeglądy w takich miejscach kosztują naprawdę sporo, a zakres usług zasadniczo nie różni się w porównaniu do serwisów nieautoryzowanych. Nie przepłacaj! Postaw na rzetelny warsztat, który zapewni równie wysoki standard usługi co ASO. Przeglądy gwarancyjne samochodu w serwisach nieautoryzowanych nie spowodują utraty gwarancji – mówi o tym rozporządzenie GVO.
Zapraszamy na profesjonalny i skrupulatny przegląd gwarancyjny do MotoEwolucji!

Close Menu