Czyszczenie filtra DPF

Filtr DPF to jedna z najbardziej problematycznych części współczesnych samochodów napędzanych silnikami wysokoprężnymi. Filtr w Twoim dieslu się zapchał? Zapraszamy do MOTOEWOLUCJI!

Wykonujemy profesjonalne czyszczenie filtra cząsteczek stałych – dzięki temu wyeliminujesz czarny dym wydostający się z rury wydechowej Twojego samochodu. Pamiętaj! Źle działający filtr lub jego brak może skończyć się dla właściciela samochodu mandatem – taki pojazd nie będzie spełniał obowiązujących norm emisji spalin.

Czyścić czy wymienić?

Czyszczenie filtra DPF przywraca go niemalże do stanu fabrycznego, a więc jeśli ta część w Twoim samochodzie nie została mechanicznie uszkodzona, nie musisz martwić się wymianą i związanymi z nią dużymi kosztami. Wymiana filtra cząstek stałych to koszt nawet kilku tysięcy złotych.

Przyjedź do nas na czyszczenie filtra cząstek stałych – sprawimy, że będzie działał jak nowy!

W naszym serwisie pracujemy na innowacyjnym urządzeniu do regeneracji filtrów: DPF Power Jet, który działa na zasadzie hydrodynamicznej. To świetne urządzenie, które przywraca filtrom parametry oraz właściwości porównywalne z cechami nowego filtra.

Zapraszamy do MOTOEWOLUCJI – miejsca, w którym zadbamy o Twój samochód. W naszej bogatej ofercie znajduje się czyszczenie filtra DPF oraz FAP, a także wiele innych, pożytecznych dla pojazdu usług. Nie wiesz, co potrzeba Twojemu samochodowi? Bez obaw – w MOTOEWOLUCJI przeprowadzamy także dokładną, fachową i uczciwą diagnostykę. Odwiedź nasz serwis na warszawskim Wawrze!

Close Menu