Serwis busów i samochodów dostawczych w MotoEwolucja Serwis BUS

W MotoEwolucja Serwis BUS świadczymy profesjonalne usługi serwisowania busów i aut dostawczych do 3.5t, posiadających różną zabudowę.

Do wykonywanych czynności serwisowych należy:

  • serwis układu hamulcowego, w tym wymiana płynu hamulcowego, klocków i tarcz hamulcowych,
  • serwis układu kierowniczego, w tym wymiana końcówek i drążków,
  • serwis układu paliwowego, w tym wymiana filtrów,
  • serwis układu klimatyzacji, w tym nabicie układu czynnikiem, weryfikacja nieszczelności kontrastem oraz odgrzybianie,
  • diagnostyka komputerowa oraz naprawa sterowników silnika, diagnostyka systemów paliwowych, układów ABS, poduszek powietrznych, czujników parkowania typu park-tronic, centralnego zamka oraz auto alarmu,
  • wymiana oleju.

MotoEwolucja Serwis BUS charakteryzuje się dokładnością i uczciwym podejściem do klienta. Zajmujemy się serwisem wszystkich marek i modeli pojazdów, a w szczególności tych najbardziej popularnych tj.: Citroen Jumpy i Jumper, Fiat Scudo i Ducato, Ford Transit, Mercedes Vito i Sprinter, Opel Movano oraz Vivaro, Volkswagen LT, Transporter T4, T5, T6, Peugeot Boxer i Expert, Renault Master i Trafic.

Oprócz serwisu samochodów dostawczych do 3.5t wykonujemy też wszelkie naprawy, usuwamy powstałe awarie i usterki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naprawy busów. Współpracujemy z różnymi hurtowniami motoryzacyjnymi. Posiadamy szeroki wybór części różnych marek tj. np.: Sachs: Febi, Beru, Bosch, Trw, Ate, Textar, Swag, Rouvile, Luk, Valeo, Skf, Purflux, Monroe, Ina, Corteco, Elf, Mobil, MOTUL, REVANOL, ZF, BREMBO.

MotoEwolucja Serwis BUS mieści się w Warszawie w dzielnicy Wawer ul. Patriotów 234. W zakresie obsługi serwisowej obsługujemy zarówno klientów indywidualnych posiadających pojedyncze auta, jak i floty pojazdów.

Jeśli jesteś zainteresowany umówieniem się na przegląd lub wykonaniem serwisu samochodu dostawczego do 3.5t to zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na konkretny termin.

Close Menu