Serwis busów i samochodów dostawczych w MotoEwolucja Serwis BUS

W MotoEwolucja Serwis BUS świadczymy profesjonalne usługi serwisowania busów i aut dostawczych do 3.5t, posiadających różną zabudowę.

Serwis samochodów dostawczych w MotoEwolucji obejmuje:

  • serwis układu hamulcowego, w tym wymiana płynu hamulcowego, klocków i tarcz hamulcowych,
  • serwis układu kierowniczego, w tym wymiana końcówek i drążków,
  • serwis układu paliwowego, w tym wymiana filtrów,
  • serwis układu klimatyzacji, w tym nabicie układu czynnikiem, weryfikacja nieszczelności kontrastem oraz odgrzybianie,
  • diagnostyka komputerowa oraz naprawa sterowników silnika, diagnostyka systemów paliwowych, układów ABS, poduszek powietrznych, czujników parkowania typu park-tronic, centralnego zamka oraz auto alarmu,
  • wymiana oleju.

MotoEwolucja Serwis busów charakteryzuje się dokładnością i uczciwym podejściem do klienta. Zajmujemy się serwisem wszystkich marek i modeli pojazdów, a w szczególności tych najbardziej popularnych tj.: Citroen Jumpy i Jumper, Fiat Scudo i Ducato, Ford Transit, Mercedes Vito i Sprinter, Opel Movano oraz Vivaro, Volkswagen LT, Transporter T4, T5, T6, Peugeot Boxer i Expert, Renault Master i Trafic.

Szybka i sprawna naprawa samochodów dostawczych

Serwis samochodów dostawczych do 3,5t to nie wszystko – wykonujemy też wszelkie naprawy, usuwamy powstałe awarie i usterki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naprawy busów. Współpracujemy z różnymi hurtowniami motoryzacyjnymi. Posiadamy szeroki wybór części różnych marek tj. np.: Sachs: Febi, Beru, Bosch, Trw, Ate, Textar, Swag, Rouvile, Luk, Valeo, Skf, Purflux, Monroe, Ina, Corteco, Elf, Mobil, MOTUL, REVANOL, ZF, BREMBO. Naprawa samochodów dostawczych w naszym wykonaniu jest szybka, sprawna i skuteczna.

Dlaczego warto zdecydować się na serwis busów i samochodów dostawczych?

Decydując się na serwis samochodów dostawczych i busów w MotoEwolucji, możesz zyskać wiele korzyści. Przede wszystkim zapewni Ci to bezpieczeństwo jazdy i zapobiegnie poważnym awariom. Regularne czyszczenie, naprawa busów i ich konserwacja zwiększają trwałość pojazdów, co oznacza, że będą one służyć Ci przez długi czas. Przeglądy techniczne mają na celu wykrycie potencjalnych problemów, które mogą być bardzo kosztowne, jeśli zostaną zignorowane. Ponadto serwisowanie zapewnia poprawę wydajności i zmniejszenie zużycia paliwa. Może to w znacznym stopniu zmniejszyć koszty eksploatacji pojazdów i pozwolić Ci oszczędzać pieniądze.

Postaw na sprawdzonych specjalistów z MotoEwolucji!

Nasz serwis i nasi specjaliści oferują klientom profesjonalne usługi z zakresu diagnostyki i naprawy pojazdów. Oferujemy wysokiej jakości obsługę i naprawę różnych typów samochodów – w oparciu o najnowocześniejsze technologie i narzędzia. Posiadamy wykwalifikowany personel, który może zapewnić Państwu bezproblemową obsługę. Oferujemy również wycenę i doradztwo w zakresie napraw i konserwacji aut. Naszym klientom zapewniamy również szybki i sprawny serwis oraz szeroki wybór części zamiennych. Dzięki naszym wysoko wykwalifikowanym i doświadczonym specjalistom możesz mieć pewność, że Twoje auta zostaną naprawione i utrzymane w najlepszym stanie przez długi czas!

MotoEwolucja Serwis BUS mieści się w Warszawie w dzielnicy Wawer ul. Patriotów 234. W zakresie obsługi serwisowej obsługujemy zarówno klientów indywidualnych posiadających pojedyncze auta, jak i floty pojazdów.

Jeśli jesteś zainteresowany umówieniem się na przegląd lub wykonaniem serwisu samochodu dostawczego do 3.5t to zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na konkretny termin.

Serwis i naprawa busów oraz samochodów dostawczych to nie to, czego szukasz? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z resztą usług w naszej ofercie! W naszym serwisie robimy: przeglądy gwarancyjne, regenerację filtrów DPF/FAP, naprawy elektryki i elektroniki, wymiany opon/wulkanizację, naprawy klimatyzacji, geometrię zawieszenia, obsługę flot, ozonowanie, wymianę oleju czy diagnostykę komputerową. Zapraszamy także do naszej nowoczesnej myjni, w której kompleksowo zadbamy o wygląd Twojego auta!

Close Menu