Elektryk samochodowy – Wawer

Ostatnie kilkanaście lat przyniosło ogromne zmiany w świecie motoryzacji – wśród nich nie zabrakło również miejsca na innowacyjne rozwiązania z zakresu elektroniki oraz elektryki pojazdów. Niegdyś proste układy ładowania oraz zasilania, odeszły w zapomnienie na rzecz inteligentnych systemów czy układów oprogramowania. Z tego też powodu zakres usług, jakie wykonuje elektryk samochodowy, uległ znacznemu poszerzeniu. Jeśli szukasz specjalisty z tej dziedziny, warsztat MotoEwolucja w dzielnicy Wawer staje się idealną opcją.

Szeroki wachlarz oferowanych usług z zakresu elektryki oraz elektroniki pojazdów sprawia, iż możemy nazywać się kompleksowym specjalistą. Sterowniki, czujniki, komputery – te elementy nie stanowią dla nas żadnej tajemnicy. Bez najmniejszych problemów potrafimy rozpoznać usterki i je naprawić. Oferujemy także mnóstwo dodatkowych usług, jak sprawdzanie sprawności komputera czy układu elektrycznego. Dzięki usprawnieniom, które może wykonać elektryk samochodowy w dzielnicy Wawer, jazda autem stanie się nie tylko bardziej komfortowa – nawet silnik zacznie pracować dynamiczniej.

Pracujemy również nad mechanizmami takimi, jak elektryczne szyby, fotele czy lusterka oraz centralne zamki. Zdajemy sobie sprawę, iż każdy z tych elementów może ulec nagłej usterce. Bagatelizowanie małych problemów to w tym wypadku wyjątkowo zły pomysł. Ekspresowe wykrycie oraz naprawienie problemu pomoże uniknąć o wiele wyższych kosztów w przyszłości.

Za naszą fachowością przemawia ogromna liczba zadowolonych kierowców, którzy postanowili powierzyć nam swoje pojazdy. Nie da się też ukryć, jak duże znaczenie ma kwestia posiadanej wiedzy, dlatego każdy elektryk samochodowy pracujący w naszym serwisie w dzielnicy Wawer stale poszerza zakres swoich kompetencji na temat naprawy aut, zdobywając zarazem dodatkowe kwalifikacje. Nawet najbardziej nowoczesne auta nie skrywają przed naszymi specjalistami tajemnic.

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu

Od cyfrowych wyświetlaczy na desce rozdzielczej po urządzenia zabezpieczające – nasi elektrycy samochodowi nie przeoczą usterki w żadnym z elementów. Oferujemy również kompleksowe rozwiązania zmierzające do rozbudowy instalacji elektrycznych. Jeśli myślisz o zakupie zestawu Car Audio lub udoskonaleniu urządzeń pokładowych, pomoc naszych specjalistów może okazać się nieoceniona.

Jeżeli wciąż zastanawiasz się, z których usług związanych z elektroniką oraz elektryką pragniesz skorzystać, użyj prostego formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie – z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości i pomożemy wejść w świat motoryzacji. Zaproponujemy nowoczesne rozwiązania indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Tak skrojone na miarę usługi elektryki oraz elektroniki samochodowej to najprostsza droga do ulepszenia pojazdu. Zaufaj fachowcom z wieloletnim doświadczeniem i odkryj na nowo piękno możliwości swojego auta.

Elektryka i elektronika, nieważne jak zaawansowana, potrafi odmówić posłuszeństwa – ale masz MotoEwolucję, która wyszuka usterkę i znajdzie najlepsze rozwiązanie

Elektryka i elektronika samochodowa to poszukiwana dziś umiejętność, ale załoga MotoEwolucji ma doświadczonych w tej dziedzinie specjalistów, którzy nie spoczną póki nie postawią właściwej diagnozy problemu Twojego auta. To dla Ciebie też ciągle doskonalimy się, aby być na bieżąco z najnowszą technologią! Elektryk samochodowy w warszawskiej dzielnicy Wawer to odpowiedź na Twoje problemy!

Dzięki najnowszym urządzeniom diagnostycznym PassThue w Serwisie Motoewolucja, dotychczasowe zamówienia klientów, które wcześniej musiały być przekazywane do autoryzowanych warsztatów, mogą być teraz przetwarzane bezpośrednio przez nasz warsztat Motoewolucja. Serwis i naprawa może być przeprowadzona całkowicie i między markami, od wymiany oleju i wyszukiwania usterek, aż do konfiguracji i przeprogramowania ECU na miejscu – z oryginalnymi danymi producenta i – informacją dla klienta.

Przykładowe ceny usług:

Przykładowe ceny usług zgodnych z standard czasem producenta pojazdu w tym przypadku Hyundai i10, Kia Picanto.

Wszystkie ceny usług mechanicznych i elektrycznych, elektronicznych są ustalane indywidualnie ze względu na różnorodność zakresu prac w poszczególnych modelach samochodów. Wycena naprawy poszczególnych modeli aut są wyceniane na postawie baz danych producentów pojazdów i standardów czasowych określonych przez producenta pojazdu. Jest to najbardziej klarowny i uczciwy system umożliwiający rzetelne i prawdziwe wycenianie napraw pojazdów i daje klientowi możliwość kontroli kosztów.

  • Koszt roboczo godziny diagnosty 250zł brutto
  • Koszt zmiany oprogramowania np. wyłączenie klapy zmiennej długości kolektora ssącego od 400zł Brutto
  • koszt zmiany oprogramowania podniesienie mocy, tuning, chiptuning itp. Zaczynamy od 900zł brutto
  • wyłączenie sądy od 250zł Brutto

Zakres prac – m.in.:

 naprawy bieżące i generalne
 diagnostyka komputerowa
 korekcja dawek startowych/rozruchowych (TDI)
 naprawa komputerów samochodowych
 naprawa systemów ABS,ESP, ASR, itp.
 kodowanie kluczy/pilotów
 usuwanie zaworów EGR
 usuwanie immobiliserów
 usuwanie filtrów cząstek stałych (DPF/FAP)
 airbagi
 profesjonalny chip tuning/eco tuning
 rozkodowanie radia

Close Menu