Mechanik samochodowy – Wawer i Wesoła

Warsztat MotoEwolucja oferuje pełen wachlarz usług z zakresu napraw mechanicznych pojazdów osobowych. Każda z prac wykonywana jest kompleksowo, dlatego poprzedza ją specjalistyczna diagnostyka przy pomocy innowacyjnego sprzętu. Zawsze przedstawiamy uczciwą wycenę, aby to właściciel auta mógł decydować, czy chce podjąć się naprawy. Dzięki dostępowi do części od różnych producentów, to Klientowi mechanik powierza ostateczny wybór, służąc przy okazji cenną radą. Staramy się, aby nawet przy najdrobniejszej usłudze, efekt finalny był satysfakcjonujący oraz długotrwały.

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż dobry mechanik samochodowy to ten, dla którego praca jest jednocześnie pasją. Zdecydowanie się na skorzystanie z pomocy warsztatu MotoEwolucja to gwarancja solidnego wykonania, ale także ekspresowa reakcja, dzięki której Klienci szybko mogą się cieszyć powrotem do jazdy swoim autem. Posiadamy sprawdzone programy do diagnostyki komputerowej, aby każdy mechanik samochodowy z MotoEwolucji mógł opierać pracę nie tylko na swym wieloletnim doświadczeniu, ale również najnowszej technologii.

Zadowolenie Klienta to dla nas podstawa

Czerpiemy niesamowitą satysfakcję z niesienia pomocy kierowcom. Podejmujemy się naprawy zarówno drobnych, jak i tych większych usterek. Działamy na terenie nowoczesnego, dobrze wyposażonego budynku, dlatego możemy śmiało stwierdzić, że jesteśmy jedynym takim miejscem na mapie dzielnicy Wesoła.

Wiemy, że dzięki naszej pomocy, kierowcy jeżdżą bezpiecznie i bez strachu o pojawienie się nowych usterek, dlatego każdy mechanik pracujący w MotoEwolucji to profesjonalista w swej dziedzinie. Wszyscy pracownicy stale poszerzają swoją wiedzę oraz kwalifikacje z zakresu motoryzacji, aby swobodnie nadążać za zmieniającymi się technologiami. W wypadku pojazdu nie warto jest ryzykować i stawiać na szemrane miejsca o wątpliwej reputacji – porządny, zaufany mechanik to absolutna podstawa, jeśli zależy nam na czerpaniu jak największej radości z jazdy. Wiele razy udowodniliśmy, iż potrafimy rozwiązywać problemy, z którymi inne serwisy nie dały sobie rady. Nasza przewaga wynika przede wszystkim z ogromu pozyskanej wiedzy, ale także z empatii, jaką kierujemy się dostarczając pomoc kierowcom.

Postaw na sprawdzony warsztat

Kiedy problem sprowadza się do samochodu, nie warto jest ryzykować. Może to nas narazić na jeszcze większe koszty. Kierowanie się najniższą ceną czy najdogodniejszą lokalizacją nie jest w tym wypadku zalecana, ponieważ prawdopodobnie sprowadzi nas do miejsca, które nie posiada w swych szeregach wykwalifikowanych mechaników. Aby uniknąć rozczarowania oraz poniesienia dodatkowych kosztów, proponujemy skorzystanie z oferty serwis MotoEwolucja znajdującego się na osiedlu Radość. Gwarantujemy, że niezależnie od usterki, staniemy na wysokości, wychodząc z najlepszymi rozwiązaniami w przystępnych cenach.

Rozwiązujemy problemy z samochodem, na których inni polegli. Zapraszamy do warsztatu samochodowego w dzielnicy Wawer (osiedle Radość), a nasz doświadczony mechanik profesjonalnie zajmie się Twoim pojazdem

Zakres prac – mechanik samochodowy m.in.: Serwis układów hamulcowych Serwis układów kierowniczych Serwis zawieszenia przedniego i tylnego Serwis układów wydechowych Serwis układów rozrządu silnika wymiana rozrządu silnika wymiana oleju i filtrów komputerowa diagnostyka silników i układów elektronicznych remonty silników przeglądy i naprawy automatycznych skrzyń biegów dynamiczna wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów naprawy skrzyń biegów i sprzęgieł NOWOŚĆ regeneracja filtrów cząstek filtrów stałych

Nie czekaj na awarię. Zadbaj o swój DPF już teraz!

Mechanik MotoEwolucja, który znajduje się w dzielnicy Wawer (osiedle Radość, niedaleko dzielnicy Wesoła) wyczyści filtr DPF lub katalizatora na urządzeniu FH2 Wykonamy test przeciwciśnienia dla potwierdzenia skuteczności usunięcia sadzy i popiołu Ocenimy ponownie wkład filtra DPF z obu stron za pomocą badania endoskopowego, tym razem po czyszczeniu
Cennik mechaniki samochodowej:*
Wymiana akumulatora 10zł
Wymiana alternatora 90zł
Wymiana rozrusznika 90zł
Wymiana klocków przód 50zł
Wymiana tarcz hamulcowych 90zł
Wymiana paska rozrządu 270zł
Wymiana filtra kabinowego 45zł
Wymiana filtra powietrza 10zł
wymiana filtra paliwa 45zł
Wymiana uszczelki miski olejowej 135zł
Wymiana linki ręcznego 80zł
wymiana linki sprzęgła 80zł
Demontaż/montaż drążka kierowniczego 60zł
Wymiana łącznika stabilizatora 45zł
Wymiana przegubu 90zł
Wymiana świec 15zł
Wymiana płynu w chłodnicy z odpowietrzeniem 90zł
wymiana płynu hamulcowego z odpowietrzeniem 99zł
Regulacja zaworów 90zł
Diagnostyka komputerowa 50zł
Przegląd ogólny 60zł
Wymiana oleju z filtrem 30zł
Ustawienie geometrii 99zł
Wymiana sworznia dolnego 90zł
Wymiana łożyska koła 90zł
Wymiana uszczelki pokrywy zaworów 45zł
*Ceny są jedynie orientacyjną informacją dla Państwa. Mogą się wahać zarówno w dół jak i górę, dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub osobistego z serwisem Motoewolucja aby dokładnie ustalić koszt naprawy wycenione według czasu naprawy przewidzianego przez producenta pojazdu.
Close Menu