Klimatyzacja samochodowa Wawer – Serwis klimatyzacji

Komfort jazdy na jaki zasługujesz

Klimatyzacja samochodowa to aktualnie nieodzowny element wyposażenia każdego nowoczesnego auta. Nie wyobrażamy sobie komfortowej podróży bez obecności tego dodatku. To nie tylko urządzenie mające chłodzić wnętrze samochodu – jest ono w stanie je również ogrzewać, oczyszczać oraz osuszać, dlatego przydaje się nie tylko w upalne dni. Co więcej, regularnie używana klimatyzacja samochodowa pozwala utrzymać jej stan techniczny na wysokim poziomie. Czasami wystarczy włączyć ją raz na miesiąc, aby sprężarka była nieustannie nasmarowana.

Najlepszy serwis klimatyzacji w Warszawie

Elementem, który okazuje się być bardzo ważny, podczas przeprowadzania diagnostyki jest nowoczesny sprzęt, który pozwala na miejscu stwierdzić, jaki element uległ uszkodzeniu. Oprócz naprawy całych układów czy usług takich, jak napełnianie klimatyzacji, zajmujemy się również poszczególnymi podzespołami, m.in. sprężarkami, skraplaczami, zaworami rozprężnymi czy osuszaczami i parownikami. Dzięki tak kompleksowemu podejściu do sprawy, jesteśmy w stanie sprawić, iż każda klimatyzacja samochodowa na terenie dzielnicy Wawer zacznie sprawnie pracować.

Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowania cen serwisu klimatyzacji, dlatego wychodzimy do Klientów z konkurencyjną, atrakcyjną ofertą. Koszty naprawy zawsze konsultujemy z właścicielem pojazdu, zasady tej trzymamy się także w razie wystąpienia jakichkolwiek komplikacji. Wierzymy, iż sprawna komunikacja to klucz do sukcesu i obopólnej satysfakcji.

Dlaczego serwis jest tak ważny?

Pierwsze ciepłe dni są dla wielu kierowców przesłanką do włączenia klimatyzacji po zimowej przerwie. Jeśli jest ona nieserwisowana, przyczynia się do powstawania brzydkiego zapachu we wnętrzu auta, nie wspominając już o tym, iż nie jest w stanie wywiązywać się ze swojego zadania. Co więcej, takie zignorowanie problemu może doprowadzić do konieczności naprawy liczonej w tysiącach złotych.

Według zasad prawidłowej eksploatacji, przynajmniej raz w roku klimatyzacja samochodowa powinna zostać poddana okresowemu przeglądowi, na przykład w dzielnicy Wawer w warsztacie MotoEwolucja. Na miejscu sprawdzana zostaje kondycja sprężarki, poziom ilości czynnika chłodzącego oraz sama skuteczność chłodzenia układu. Poza corocznym przeglądem oraz naprawami usterek, warto jest odwiedzić specjalistę w trakcie przygotowania do sezonu wiosenno-letniego, kiedy chłód we wnętrzu pojazdu jest wyjątkowo pomocny, a napełnianie klimatyzacji może być bardzo pomocne.

Bez względu na rodzaj usterki, z jaką odwiedzają nas kierowcy, jesteśmy w stanie proponować innowacyjne rozwiązania, które poza szybkim czasem wykonania, zaskakują wyjątkowo atrakcyjną ceną. Jesteśmy więc w stanie śmiało polecić nasz serwis, który znajduje się w dzielnicy Wawer. Klimatyzacja samochodowa z pewnością nie jest elementem wyposażenia, którego należy się bać. Stosowanie się do zasad użytkowania oraz regularne przeglądy i profesjonalne napełnianie klimatyzacji sprawią, że coroczny serwis nie obciąży naszego portfela, pochłaniając jedynie kilkaset złotych na przestrzeni roku. Powierz nam opiekę nad klimatyzacją, a zrobimy co w naszej mocy, aby stała się niezawodna.

NOWY i STARY CZYNNIK oraz pojazdy hybrydowe

Nie wdychaj zanieczyszczonego powietrza – Pamiętaj o corocznym przeglądzie klimatyzacji! Oferujemy diagnostykę oraz naprawę systemu, jakim jest klimatyzacja samochodowa – Wawer zaprasza!

Zakres prac – m.in.:  Napełnienie (nabicie) czynnika chłodzącego w klimatyzacji  Diagnostyka i naprawa systemów klimatyzacji  Dezynfekcje układu klimatyzacji (odgrzybianie)  Test szczelności innowacyjną metodą z wykorzystaniem wodoru

Cennik serwisu klimatyzacji:

Serwis Klimatyzacji. Pakiet obejmuje: *Osuszanie układu *Wymianę czynnika *Wymianę oleju w układzie AC *Sprawdzenie szczelności układu (weryfikacja próżniowa oraz ciśnieniowa) *Ozonowanie wnętrza pojazdu *Wymianę Filtra kabiny od 149 zł
Serwis Klimatyzacja z nowym czynnikiem R1234YF Pakiet obejmuje: *Osuszanie układu *Wymianę czynnika *Wymianę oleju w układzie AC *Sprawdzenie szczelności układu (weryfikacja próżniowa oraz ciśnieniowa) *Ozonowanie wnętrza pojazdu *Wymianę Filtra kabiny od 249 zł
Mycie parownika klimatyzacji + ozonowane wnętrza od 90 zł
Płukanie układu klimatyzacji (zawsze wykonywany jest test szczelności ciśnieniowy układu): po zatarciu kompresora klimatyzacji od 399 zł
po zatkaniu osuszacza 199 zł
po długotrwałym jeżdżeniu bez czynnika chłodzącego (korozja wnętrza) wraz z sprawdzeniem szczelności od 299 zł
przy ogólnym spadku wydajności układu klimatyzacji 199 zł
Wymiana osuszacza klimatyzacji wraz z montażem i testem ciśnieniowym szczelności od 80 zł
Wymiana skraplacza klimatyzacji wraz z montażem i testem ciśnieniowym szczelności od 99 zł
Wymiana zaworu rozprężnego wraz z montażem i testem ciśnieniowym szczelności od 49 zł
Naprawa przewodu klimatyzacji wraz z montażem i testem ciśnieniowym szczelności od 99 zł
Close Menu