Wulkanizacja i Wymiana opon – Wawer i Wesoła

Jeśli mielibyśmy za zadanie wymienić kilka podstawowych elementów, na które składa się samochód, bez wątpienia w pierwszej kolejności padłoby słowo opony. Ich obecność jest niezbędna do poruszania się autem. Dlaczego więc nie zadbać o to, aby podróż była jak najbardziej komfortowa i przyjemna?

Nasi doświadczeni specjaliści zajmą się nie tylko usługami takimi, jak wulkanizacja czy wymiana opon, ale także estetycznymi aspektami pojazdu, m.in. lakierowaniem oraz renowacją felg. Wierzymy, że sprawne działanie powinno iść w parze z zadbanym wyglądem, dlatego staramy się wychodzić do Klientów z kompleksową ofertą, w której uczciwa cena będzie szła w parze z najwyższą jakością wykonania. Dzięki tak profesjonalnemu podejściu, stale budujemy grono zaufanych kierowców, którzy chętnie wracają do naszego warsztatu, nie tylko w celu kolejnej wymiany opon, ale chociażby dla diagnostyki czy kopiowania czujnika ciśnienia.

Wulkanizacja na najwyższym poziomie

Bezpieczeństwo jazdy to złożony element, na który składa się szereg czynników. Najważniejszym z nich jest jednak ogumienie. Systematyczna wymiana opon z letnich na zimowe i odwrotnie to absolutna podstawa. Często zwlekamy z tym obowiązkiem do momentu, gdy nie jesteśmy już w stanie dłużej jeździć, to bardzo ryzykowne i nieprzemyślane podejście do kwestii własnego bezpieczeństwa. Kierowców zazwyczaj zraża długi czas oczekiwania na wykonanie usług takich, jak wulkanizacja, dlatego wychodząc naprzeciw ich potrzebom, wymiana opon w MotoEwolucji odbywa się ekspresowo, nie umniejszając jednocześnie wysokiej jakości serwisu. Ponadto rzetelnie doradzamy w sprawie wyboru odpowiedniego modelu. Przy nas zapomnisz, czym są długie terminy realizacji. Tak profesjonalne podejście o indywidualnym charakterze sprawia, iż Klienci zawsze uzyskują od nas rozwiązania skrojone na miarę.

Często wulkanizacja kojarzy się z wygórowanymi cenami. W naszym auto serwisie zapomnisz o wysokich kosztach ponoszonych na rzecz samochodu, a Twój portfel odetchnie z ulgą. Pomimo wyjątkowo atrakcyjnych cen, oferowane usługi stoją na najwyższym poziomie. Bez wahania możemy stwierdzić, że wulkanizacja oferowana w MotoEwolucji swym poziomem wyróżnia się na tle innych auto serwisów ulokowanych w dzielnicy Wawer.

Poza podstawowymi usługami, istnieje również szereg dodatkowych zadań, których chętnie podejmie się nasz auto serwis, jak chociażby przechowywanie kół czy opon. To wyjątkowo komfortowy sposób na ich magazynowanie, szczególnie dla kierowców zmagających się z brakiem własnego garażu.

Pomimo tego, iż auto serwis MotoEwolucja znajduje się na terenie osiedla Radość, do korzystania z usług kompleksowej wulkanizacji zapraszamy nie tylko osoby mieszkające w okolicy dzielnicy Wesoła czy Wawer, ale także mieszkańców wszystkich innych rejonów Warszawy i okolic. Gwarantujemy indywidualne podejście do sprawy oraz stuprocentową satysfakcję z osiągniętych efektów.

Nie tylko sprawnie i fachowo wymienimy Twoje opony, ale doradzimy „na czym jeździć”, abyś mógł bezpiecznie wyjechać na drogę! Wulkanizacja i wymiana opon to coś, na czym znamy się najlepiej, dlatego zapewniamy najwyższą jakość usług.

Zamów opony u nas lub przyjedź ze swoimi. Pozwól sobie na wygodę – przechowaj u nas opony. PROMOCJA 100 zł za sezon (do 8 miesięcy)!!! Odwiedź MotoEwolucię w dzielnicy Wawer lub zarezerwuj termin tel. bądź mailowo. Przyjedź też do nas, gdy coś „nie gra” z ogumieniem Twojego auta – przeprowadzimy TEST DROGOWY na profesjonalnym urządzeniu HUNTER Road Force Touch® – sprawdzimy wyważenie koła i jego wibracji, poprzez symulacje rzeczywistych warunków drogowych, w jakich pracują koło i opona oraz dokonamy pomiaru sztywności opony, siły znoszącej koła i bicia obręczy. Nasz warsztat znajduje się na osiedlu Radość w warszawskiej dzielnicy Wawer (niedaleko dzielnicy Wesoła). Zakres prac – m.in.:  Wyważarka diagnostyczna HUNTER Road Force Touch®  Obsługa kół nieprzelotowych  Naprawa felg stalowych  Naprawa felg aluminiowych  Przechowalnie opon Hotel  Przechowalnia kół Hotel  Obsługa ogumienia RUNFLAT  POMPOWANIE KÓŁ AZOTEM  Naprawa opon  Diagnostyka czujnika ciśnienia TPMS od  Programowanie czujnika ciśnienia  Kopiowanie czujnika ciśnienia TPMS  Prostowanie felg aluminiowych i stalowych  Lakierowanie i renowacja felg – Pozwól swoim felgom lśnić – daj im nowe życie już od 150 zł
 

Cennik usług wulkanizacycjnych:

 
Wymiana opon – felga alumin. 13”-16” 30 zł/koło
Wymiana opon – felga alumin. 17” 35 zł/koło
Wymiana opon – felga alumin. 18” 40 zł/koło
Wymiana opon – felga alumin. 19”-22” 70 zł/koło
Wymiana opon – felga stal. 12”-13” 16 zł/koło
Wymiana opon – felga stal. 14”-15” 22,5 zł/koło
Wymiana opon – felga stal. 16”-17” 25 zł/koło
Wymiana opon – felgi alu. Bus/Dostawczy 35 zł/koło
Wymiana opon RunFlat/cz. ciśnienia – felga alumin. 13”-16” 35 zł/koło
Wymiana opon RunFlat/cz. ciśnienia- felga alumin. 17” 45 zł/koło
Wymiana opon RunFlat/cz. ciśnienia- felga alumin. 18” 55 zł/koło
Wymiana opon RunFlat/cz.ciśnienia- felga alumin. 19”-22” 75 zł/koło
Wyważenie koła z felgą aluminiową 20 zł/koło
Wyważenie koła z felgą stalową 15 zł/koło
Obsługa koła nieprzelotowego (dopłata) 10 zł/koło
Naprawa opony felga aluminiowa do 17” 60 zł
Naprawa opony felga stalowa 50 zł
Close Menu