WIELKA AKCJA WAKACYJNA W MOTOEWOLUCJI !!!!

Pakiet Wakacyjny –   Co zawiera:
 • Sprawdzenie 20 punktów w twoim samochodzie 149zł
 • Wyważenie kół już od 80zł
 • Napompowanie kół AZOTEM od 40zł
 • Mycie Kompleksowe + Mycie podwozia już od 190zł
 • Ozonowanie wnętrza pojazdu od 50
Cena regularna 509zł Promocja -10% 459zł + BEZPŁATNE UZUPEŁNIENIE płynu do spryskiwaczy Letnim płynem!!!
🌸 Pielęgnacja samochodu 🌸 Chcesz, aby Twój samochód odzyskał blask, lakier nabrał pełnię koloru, wnętrze pachniało świeżością, a sól drogowa nie degradowała podwozia? Mamy dla Ciebie super ofertę – Pakiet Wiosennej Pielęgnacji Samochodu! Zadbaj o swój pojazd i ciesz się komfortem jazdy na najwyższym poziomie. Pakiet zawiera: 1 Mycie zewnętrzne detalingowe: od 249 zł – głębokie oczyszczanie lakieru, usuwanie zanieczyszczeń mineralnych i metalicznych, aby Twoje auto wyglądało jak nowe. 2 Woskowanie zewnętrzne: od 130 zł – zabezpieczanie lakieru i podkreślanie jego estetyki z użyciem profesjonalnych środków detalingowych. 3 Sprzątanie wnętrza samochodu: od 70 zł – dokładne czyszczenie wnętrza pojazdu, aby każda podróż była komfortowa i przyjemna. 4 Mycie podwozia: od 70 zł – usunięcie soli drogowej i zabezpieczenie podwozia przed korozją. 5 Konserwacja opon: 20 zł – ochrona opon przed ścieraniem i utratą elastyczności. 6 Ozonowanie wnętrza pojazdu: 50 zł – eliminacja nieprzyjemnych zapachów, bakterii i alergenów, dla świeżego i higienicznego wnętrza. Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty i przywróć swojemu samochodowi blask i świeżość ! Zarezerwuj termin już teraz! 🌷🚘💐 Cena regularna pakietu 519zł PROMOCJA -10%  468zł + BEZPŁATNE UZUPEŁNIENIE płynu do spryskiwaczy Letnim płynem!!!

Pakiet Wymiana OPON, MYCIE kompleksowe, woskowanie i Klimatyzacja

🔥 Promocja! 🔥 Skorzystaj z naszego specjalnego pakietu usług dla Twojego samochodu! Oto szczegóły naszej atrakcyjnej oferty:

 1. Wymiana opon na kołach aluminiowych: od 140 zł – zadbaj o bezpieczeństwo i komfort jazdy, realizując usługę wymiany opon z profesjonalnym zespołem mechaników.
 1. Mycie i sprzątanie kompleksowe samochodu: od 140 zł – przywróć blask swojemu autu, dzięki usunięciu zabrudzeń z karoserii, felg, opon, szyb oraz wnętrza.
 1. Woskowanie ręczne: od 130 zł – zabezpiecz lakier samochodowy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i podkreśl jego estetykę.
 1. Pakiet serwisowy klimatyzacji: 169 zł – dbaj o wydajność i higienę swojej klimatyzacji, korzystając z naszego kompleksowego serwisu.

Nie przegap tej świetnej okazji! Tylko teraz otrzymasz profesjonalne usługi w konkurencyjnych cenach. Zadbaj o swoje auto i ciesz się komfortem jazdy na najwyższym poziomie. Zarezerwuj termin już dziś!

Cena regularna od 579zł Promocja -10% od 522zł

Pakiet klimatyzacja:

Męczy cię klimatyzacja, brzydki zapach wewnątrz auta? Już dziś skorzystaj z mega promocji.

🌟 Nowy pakiet promocyjny! 🌟 Zapewnij swojemu samochodowi kompleksową pielęgnację i serwis z naszym atrakcyjnym pakietem usług! Sprawdź szczegóły oferty:

 1. Serwis klimatyzacji: 169 zł – zawiera wymianę czynnika, wymianę oleju w układzie klimatyzacji oraz ozonowanie wnętrza, aby zadbać o świeżość i higienę w Twoim aucie.
 1. Mycie parownika klimatyzacji: 110 zł – profesjonalne czyszczenie parownika klimatyzacji, zapewniające optymalną wydajność systemu i zapobiegające nieprzyjemnym zapachom.
 1. Wymiana filtra kabinowego: 40 zł* – wymiana filtra kabinowego, który zatrzymuje zanieczyszczenia z zewnątrz i zapewnia czyste powietrze w kabinie. (Uwaga: cena za usługę wymiany nie zawiera ceny filtra; koszt zależny od modelu samochodu).
 1. Mycie kompleksowe samochodu oraz podwozia po zimie: od 190 zł – dokładne mycie karoserii, szyb, wnętrza oraz podwozia, aby pozbyć się soli i brudu po sezonie zimowym.

Skorzystaj z naszej wyjątkowej promocji i zadbaj o swoje auto od A do Z! Zarezerwuj termin już teraz i ciesz się wyjątkowym komfortem jazdy! 🚗💨

CENA REGULARNA PAKIETU: 509zł
Promocja -10% 459zł + BEZPŁATNE UZUPEŁNIENIE płynu do spryskiwaczy Letnim płynem!!!

Close Menu