Obsługa flot

Z MotoEwolucją zoptymalizujesz serwis pojazdów firmowych, obniżysz koszty, poprawisz jakość obsługi serwisowej, a przy tym zaoszczędzisz czas!

Czym jest kompleksowa obsługa flot samochodowych? Najprościej mówiąc, jest to profesjonalne dbanie o dobry stan samochodów służbowych. Serwis takich samochodów to sprawa kluczowa, ze względu na ich intensywną eksploatację. Co więcej, pracodawca jest prawnie zobowiązany, by flota samochodowa jego firmy była w dobrym stanie technicznym, a co za tym idzie – bezpieczna.

Całościowa, fachowa obsługa flot samochodowych składa się z następujących usług:

  • okresowa diagnostyka – sprawdzimy, czy auta firmowe mają sprawne: układ hamulcowy, zawieszenie, ogumienie i oświetlenie
  • naprawy (w tym powypadkowe) oraz wymiany części i płynów eksploatacyjnych – za przykłady można podać: wymianę silnika, tarcz hamulcowych, oleju czy opon

Starannie zadbamy o Twoje samochody firmowe – w MotoEwolucji świadczymy szereg usług, a wśród nich znajduje się profesjonalna obsługa flot samochodowych. Naszym zadaniem jest zapewnienie firmom zarządzającym flotami pojazdów oraz firmom leasingowym maksymalnego zoptymalizowania i uproszczenia wszystkich procedur związanych z obsługą serwisową pojazdów.

 LEASE PLAN
 GRUPA PSO
 DRIVER

Dlaczego właśnie MotoEwolucja? To, co nas wyróżnia na tle konkurencji, to tak poszukiwane przez klientów połączenie profesjonalizmu i atrakcyjnych cen. Przekonaj się sam – zapraszamy do współpracy! Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami.

Close Menu